WP WebinarSystem Pro - en to bg translation catalogue (253 entries)

en: "From" Email Address
bg: "От" Email адрес

en: "From" Name
bg: "От" име

en: Add New Webinar
bg: Добавете нов  уебинар

en: Add To Your Calendar
bg: Добави в календара

en: Add a Webinar to send a preview email.
bg: Добавете Webinar, за да изпратите преглед на Email.

en: Admin Email Address
bg: Админ Email адрес

en: Admin email
bg: Админ Email

en: Advanced
bg: Повече

en: Ask Question!
bg: Задай въпрос!

en: Ask your question!
bg: Задайте въпроса си!

en: Attendee Lists
bg: Списъци с участници

en: Author URL
bg: Автор URL

en: Available Shortcodes:
bg: Налични кратки кодове:

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Background image
bg: Фоново изображение

en: Base color
bg: Базов цвят

en: Body Background color
bg: Цвят на фона на Body

en: Body Text color
bg: Цвят на текста в Body

en: Border color
bg: Цвят на рамката

en: Border color-1
bg: Цвят на рамката-1

en: Border color-2
bg: Цвят на рамката-2

en: Button Background color
bg: Цвят на фона на бутона

en: Button Border color
bg: Цвят на рамката на бутона

en: Button Text color
bg: Цвят на текста в бутона

en: Button color
bg: Цвят на бутона

en: CTA Button Text
bg: CTA текст в бутона

en: Calendar
bg: Календар

en: Click Export to download backup of current webinar settings. Upload your already exported file to Import section to apply settings from other webinar.
bg: Кликнете Export, за да изтеглите резервно копие на текущите настройки за уебинари. Качете вече изтегления файл към раздел Import, за да приложите настройките от друг уебинар.

en: Click here
bg: Кликни тук

en: Content
bg: Съдържание

en: Content type
bg: Вид съдържание

en: Copied!
bg: Копирано!

en: Copy for Support
bg: Копие за поддръжката

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
bg: Не може да се определи PHP версия, защото phpversion() не съществува.

en: Countdown Page
bg: Обратно броене стр

en: Countdown Page Background Image
bg: Фоново изображение за Обратно броене стр

en: Create Webinars
bg: Създаване на уебинари

en: Date
bg: Дата

en: Date/Time Color
bg: Цвят на Дата/Час

en: Date:
bg: Дата:

en: Default Timezone
bg: Часова зона по подразбиране

en: Default mail provider
bg: Доставчик на поща по подразбиране

en: Description
bg: Описание

en: Description Text color
bg: Описание: Цвят на текста

en: Description Title Background color
bg: Цвят на фона на заглавието на Описанието

en: Description Title Text color
bg: Описание заглавие: Цвят на текста

en: Description background color
bg: Цвят на фона на Описанието

en: Description border color
bg: Цвят на рамката на Описанието

en: Description color
bg: Цвят на описанието

en: Description text color
bg: Цвят на текста в Описанието

en: Disable registration
bg: Изключи регистрациите

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: Duplicate this Webinar
bg: Дублиране на този уебинар

en: Edit Webinar
bg: Редактиране на уебинар

en: Email Body Background color
bg: Цвят на фона на Body в Email-а

en: Email Body Text color
bg: Тяло на Email: Цвят на текста

en: Email Footer Text
bg: Email текст в долен колонтитул

en: Email Head
bg: Относно

en: Email Sender Options
bg: Опции Email на подателя

en: Email Template
bg: Email шаблон

en: Email options
bg: Email опции

en: Enable this reminder?
bg: Активиране на това напомняне?

en: Enormail API Key
bg: Enormail API ключ

en: Enormail list
bg: Enormail списък

en: First Name
bg: Първо име

en: Flush data (Recheck)
bg: Промийте данни (Повторна проверка)

en: Font color
bg: Цвят на шрифта

en: Footer Text
bg: Текст в долен колонтитул

en: General
bg: Общи

en: General Options
bg: Общи опции

en: Get System Report
bg: Вземете доклад за системата

en: Go to Webinar
bg: Към уебинара

en: Google Calendar
bg: Google календар

en: Header Background color
bg: Цвят на фона на Header-а

en: Header Image
bg: Заглавно изображение

en: Header Text color
bg: Цвят на текста в Header-а

en: Here is the webinar URL...
bg: Тук е URL адмреса на уебинара...

en: Hi
bg: Здравейте

en: Home URL
bg: Начало URL

en: Host | Hosts
bg[0]: Водещ
bg[1]: Водещи

en: Host & Description Box
bg: Кутийка за Водещ и Описание

en: Host Names
bg: Име на водещия

en: Host Text color
bg: Водещ: Цвят на текст

en: Host Title Background color
bg: Цвят на фона на заглавието на Водещия

en: Host Title Text color
bg: Водещ заглавие: Цвят на текста

en: Howdy
bg: Здравейте

en: Image
bg: Изображение

en: Image URL (Eg: https://example.com/images/the_image.jpg)
bg: Изображение URL (Eg: https://example.com/images/the_image.jpg)

en: Incentive Box
bg: Кутийка за Стимули

en: Incentive Title
bg: Стимули заглавие

en: Incentive box content
bg: Съдържание на кутийка за Стимули

en: Information
bg: Информация

en: Invalid api key!
bg: Невалиден API ключ!

en: Just a second, we are starting the broadcast. This page will refresh automatically...
bg: Само секунда, ние започваме излъчването. Тази страница ще се обнови автоматично...

en: Language
bg: Език

en: Last Name
bg: Фамилия

en: License Key
bg: Лицензен ключ

en: Link above Text Color
bg: Цвят на текста над линка

en: Link below Text Color
bg: Цвят на текста под линка

en: Live Page
bg: На живо стр

en: MailChimp API Key
bg: MailChimp API ключ

en: Mailchimp list
bg: MailChimp списък

en: Mailinglist
bg: Списък с адреси

en: Mailinglist providers
bg: Доставчици на списъци с адреси

en: Mailpoet list
bg: Mailpoet списък

en: Make sure to join the webinar via this link:
bg: Уверете се, че сте се присъединили към уебинара чрез този линк:

en: Manage Subscribers
bg: Управление на абонатите

en: Max Upload Size
bg: Максимален размер за качване

en: My Questions
bg: Моите въпроси

en: MySQL Version
bg: MySQL версия

en: Name
bg: Име

en: New Registration
bg: Нова регистрация

en: New Registration Options
bg: Опции за нова регистрация

en: New Webinar
bg: Нов уебинар

en: New webinar
bg: Нов уебинар

en: No Attendees :(
bg: Няма участници :(

en: No script kiddies please!
bg: Скрипта не е детска играчка!

en: Of course we will handle your data safely.
bg: Разбира се, ние ще се пазим вашите данни безопасно.

en: Once a minute
bg: След една минута

en: One time registration
bg: Еднократна регистрация

en: Only use this generated link for test purposes
bg: Използвайте този генериран линк само за целите на изпитването

en: PHP Version
bg: PHP версия

en: Page Background color
bg: Цвят на фона на страницата

en: Page Background image
bg: Фоново изображение на страницата

en: Please add webinars to listup.
bg: Моля, изберете уебинар от списъка.

en: Please come back at this time. Thank you for your patience
bg: Моля ви, влезте в уебинара навреме. Благодаря ви за търпението

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
bg: Моля, копирайте и поставете тази информация в своя билет, когато се свързвате с поддръжката:

en: Please enter your email.
bg: Моля, попълнете вашият Email

en: Please wait..
bg: Моля изчакай...

en: Preview Page
bg: Преглед стр

en: Question
bg: Въпрос

en: Question Box
bg: Кутийка за Въпроси

en: Questions
bg: Въпроси

en: Recurring Time(s)
bg: Повтарящо се път(и)

en: Recurring on every
bg: Повтарящо се на всеки

en: Regards
bg: Поздрави

en: Registration Page
bg: Регистрация стр

en: Registration Page Background Image
bg: Фоново изображение на Регистрация стр

en: Registration Page Video Image
bg: Видео изображение на Регистрация стр

en: Registrations
bg: Регистрации

en: Remind Yourself Of The Event
bg: Напомняйте си за събитието

en: Reminder
bg: Напомняне

en: Reminder Webinar Starting
bg: Напомняне за започване на уебинара

en: Reminder day before Webinar
bg: Напомняне ден преди уебинара

en: Reminder day before Webinar
bg: Напомняне ден преди уебинара

en: Reminder one hour before Webinar
bg: Напомняне един час преди уебинара

en: Reminder one hour before Webinar
bg: Напомняне един час преди уебинара

en: Reminder when Webinar starts
bg: Напомняне когато уебинара започва

en: Remove
bg: Премахни

en: Replay Page
bg: Повторно възпроизвеждане стр

en: Replay Page Background Image
bg: Фоново изображение на Повторно възпроизвеждане стр

en: Reset Default Template
bg: Възстановяване на шаблона по подразбиране

en: Roles & Permissions
bg: Роли и Разрешения

en: SUHOSIN Installed
bg: SUHOSIN инсталиран

en: See you later!
bg: До скоро!

en: See you then!
bg: Ще се видим тогава!

en: Select a day to watch.
bg: Изберете ден, за да гледате.

en: Select a list..
bg: Изберете списък...

en: Select a time to watch.
bg: Изберете час, за да гледате.

en: Select webinar to view attendees for active webinars
bg: Изберете уебинар, за да видите участниците в активните уебинари

en: Select webinar to view questions for active webinars
bg: Изберете уебинар, за да видите въпросите за активните уебинари

en: Send Preview
bg: Изпрати преглед

en: Send Webinar Replay Link
bg: Изпрати линк за повторно възпроизвеждане на уебинара

en: Sender email
bg: Email на подателя

en: Sender name
bg: Име на подателя

en: Separate each by commas
bg: Разделете всеки със запетаи

en: Server Environment
bg: Сървър околна среда

en: Server Info
bg: Сървър инфо

en: Server Locale
bg: Език на сървъра

en: Settings
bg: Настройки

en: Show Description Box
bg: Покажи кутийка Описание

en: Show Host Box
bg: Покажи кутийка Водещ

en: Show Incentive Box
bg: Покажи кутийка за Стимули

en: Show Question box
bg: Покажи кутийка за Въпроси

en: Show countdown timer
bg: Покажи таймера с обратното броене

en: Site URL
bg: Сайт URL

en: Social Sharing
bg: Споделяне в социалните мрежи

en: Something is wrong with your Add Questions form. Please re-check all fields are filled correctly
bg: Нещо не е наред с вашата форма за добавяне на въпроси. Моля, проверете дали всички полета са попълнени правилно

en: Status
bg: Статус

en: Subject
bg: Относно

en: System Status
bg: Статус на системата

en: Tagline color
bg: Цвят на слогана

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Thank You Page
bg: Благодаря ви стр

en: Thank you for your registration for the webinar. Below you will find the details of the webinar.
bg: Благодаря Ви за регистрацията за уебинара. По-долу ще намерите подробности за уебинара.

en: Thankyou Page Background Image
bg: Фоново изображение за Благодаря ви стр

en: The API key you have received from Enormail
bg: API ключът, който сте получили от Enormail

en: The API key you have received from MailChimp
bg: API ключът, който сте получили от MailChimp

en: The Webinar Event Information...
bg: Информация за уебинара...

en: The webinar you signed up for starts in one hour. Below you will find the link to attend the webinar.
bg: Уебинарът, за който сте се регистрирал/-а започва след един час. По-долу ще намерите линк за да вход в уебинара.

en: Theme
bg: Тема

en: This is a reminder for your upcoming webinar tomorrow. Below you will find the details of the webinar.
bg: Това е напомняне за предстоящия ни уебинар утре. По-долу ще намерите подробности за уебинара.

en: Ticket
bg: Билет

en: Time
bg: Час

en: Time:
bg: Час:

en: Title
bg: Заглавие

en: Title Background color
bg: Цвят на фона на текста

en: Title Color
bg: Цвят на заглавието

en: Title Text color
bg: Заглавие: Цвят на текста

en: Title color
bg: Цвят на заглавието

en: Title text
bg: Заглавие

en: Type your question here..
bg: Напишете вашия въпрос тук...

en: Unfortunately, this webinar is closed.
bg: За съжаление, този уебинар е затворен.

en: Upload
bg: Качи

en: Upload Image
bg: Качи изображение

en: Version
bg: версия

en: Video autoplay
bg: Автоматично пускане на видео

en: Video or Image URL
bg: Видео или изображение URL

en: View Webinar
bg: Виж уебинар

en: View Webinar Replay
bg: Виж уебинара при повторното му възпроизвеждане

en: Views
bg: Прегледи

en: WP Debug mode
bg: WP режим за отстраняване на грешки

en: WP Version
bg: WP версия

en: WP WebinarSystem Attendees
bg: WP WebinarSystem участници

en: WP WebinarSystem Options
bg: WP WebinarSystem опции

en: WP WebinarSystem Questions
bg: WP WebinarSystem въпроси

en: We are going live now
bg: Започваме на живо сега

en: We are live in one hour!
bg: Ние сме на живо след един час!

en: We are starting the webinar!
bg: Ние започваме уебинара!

en: Webinar
bg: Уебинар

en: Webinar Occurance
bg: Възникване на уебинара

en: Webinar Replay Link
bg: Линк за повторно възпроизвеждане на уебинара

en: Webinar Settings
bg: Уебинар настройки

en: Webinar Type
bg: Вид на уебинара

en: Webinar name:
bg: Уебинар

en: Webinar replay
bg: Повторно възпроизвеждане на уебинара

en: Webinar starts at
bg: Уебинарът започва на

en: Webinar type
bg: Вид на уебинара

en: Webinar will be presented by:
bg: Уебинара ще бъде представен от:

en: Webinars
bg: Уебинари

en: WordPress Environment
bg: WordPress околна среда

en: Yeah! You Are Registered For The Webinar!
bg: Да! Вие сте регистриран/-а за уебинара!

en: You are registered for the webinar!
bg: Вие сте регистриран за уебинара!

en: You've no mailing list(s) on Enormail.
bg: Нямаш списъци с адрес(и) в Enormail.

en: You've no mailing list(s) on MailChimp.
bg: Нямаш списъци с адрес(и) в MailChimp.

en: Your Email
bg: Вашият имейл

en: Your Email Address
bg: Вашият Email адрес

en: Your Name
bg: Вашето име

en: Your Webinar Ticket
bg: Вашият билет за уебинара

en: Your Webinar URL
bg: Вашият URL за уебинара

en: Your copy of WebinarSysteem is Active.
bg: Вашето копие на WebinarSystem е активно.

en: Your copy of WebinarSysteem is not activated. Plugin will not work as expected. Please activate your copy.
bg: Вашето копие на WebinarSystem не е активирано. Плъгина няма да работи, както се очаква. Моля, активирайте вашето копие.

en: Your email
bg: Вашият Email

en: Your email address
bg: Вашият Email адрес

en: Your name
bg: Вашето име

en: at
bg: в

en: by
bg: от

en: just signed up for your webinar
bg: просто се регистрирах за вашия уеб семинар

en: on
bg: на

en: to go to our homepage.
bg: за да отидете към началната ни страница.

en: will begin in
bg: ще започне в

en: will begin shortly
bg: ще започне скоро

en: will start
bg: ще започне
