WP WebinarSystem Pro - en to sk translation catalogue (245 entries)

en: "From" Email Address
sk: “Z” E-Mailovej adresy

en: "From" Name
sk: “Od” Meno

en: Add New Webinar
sk: Pridať nový webinár

en: Add To Your Calendar
sk: Pridať do Vášho kalendára

en: Add a Webinar to send a preview email.
sk: Pridať webinár a poslat náhlad emailom

en: Admin Email Address
sk: Email administrátora

en: Admin email
sk: Administrátorov email

en: Advanced
sk: Rozšírene

en: Ask Question!
sk: Opýtajte sa

en: Ask your question!
sk: Pýtajte sa!

en: Attendee Lists
sk: Zoznam potvrdených

en: Author URL
sk: Autor URL

en: Available Shortcodes:
sk: Dostupné skratky:

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Background image
sk: Obrázok pozadia

en: Base color
sk: Základná farba

en: Body Background color
sk: Farba pozadia

en: Body Text color
sk: Farba textu

en: Border color
sk: Farba okrajov

en: Border color-1
sk: Farba okrajov 1

en: Border color-2
sk: Farba okrajov 2

en: Button Background color
sk: Farba pozadia tlačítka

en: Button Border color
sk: Farba okrajov tlačítka

en: Button Text color
sk: Farba textu tlačítka

en: Button color
sk: Farba tlačítka

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Click Export to download backup of current webinar settings. Upload your already exported file to Import section to apply settings from other webinar.
sk: Kliknite na tlačidlo Exportovať pre stiahnutie zálohy aktuálnych nastavení webinára. Nahrať svojZálohovaný súbor môžete nahrať kliknutím na Importovať.

en: Click here
sk: Kliknite tu

en: Content
sk: Obsah

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Copied!
sk: Skopírované

en: Copy for Support
sk: Kópia pre podporu

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
sk: Die PHP-Version konnte nicht festgestellt werden.

en: Countdown Page
sk: Odpočet

en: Countdown Page Background Image
sk: Obrázok pozadia odpočtu

en: Create Webinars
sk: Vytvoriť webinár

en: Date
sk: Dátum

en: Date/Time Color
sk: Farba dátumu a času

en: Date:
sk: Dátum:

en: Default Timezone
sk: Standardné časové pásmo

en: Default mail provider
sk: Standardný E-Mail-provider

en: Description
sk: Popis

en: Description Text color
sk: Farba textu popisu

en: Description Title Background color
sk: Farba textu - popisu

en: Description Title Text color
sk: Farba nadpisu v popise

en: Description background color
sk: Farba pozadia popisu

en: Description border color
sk: Farba okrajov popisu

en: Description color
sk: Farba popisu

en: Description text color
sk: Farba textu popisu

en: Disable registration
sk: Zrušiť registráciu

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Duplicate this Webinar
sk: Duplikovať tento webinár

en: Edit Webinar
sk: Editovať webinár

en: Email Body Background color
sk: Farba tela emailu

en: Email Body Text color
sk: Farba textu

en: Email Footer Text
sk: Text pätičky mailu

en: Email Head
sk: Hlavička emailu

en: Email Sender Options
sk: Nastavenia odosielania emailu

en: Email Template
sk: Email šablona

en: Email options
sk: Nastavenia emailu

en: Emails
sk: E-Mail

en: Enable this reminder?
sk: Aktivovať túto pripomienku?

en: Enormail API Key
sk: Enormail API kľúč

en: Enormail list
sk: Enormail zozname

en: Export
sk: Exportovať

en: First Name
sk: Krstné meno

en: Flush data (Recheck)
sk: Flush údaje (skontrolovať)

en: Font color
sk: Farba textu

en: Footer Text
sk: Text pätičky

en: General
sk: Všeobecne

en: General Options
sk: Všeobecné nastavenia

en: Get System Report
sk: Systém report

en: Go to Webinar
sk: Ísť na webinár

en: Google Calendar
sk: Google kalendár

en: Header Background color
sk: Farba pozadia hlavičky

en: Header Image
sk: Obrázok hlavičky

en: Header Text color
sk: Farba textu hlavičky

en: Here is the webinar URL...
sk: Tu je adresa webinára...

en: Hi
sk: Ahoj

en: Home URL
sk: Domáca adresa (URL)

en: Host | Hosts
sk[0]: Hosť
sk[1]: Hostia

en: Host & Description Box
sk: Hosť a popis

en: Host Names
sk: Hostiteliar

en: Host Text color
sk: Farba textu

en: Host Title Background color
sk: Farba nadpisu

en: Host Title Text color
sk: Farba textu v nadpise

en: Howdy
sk: Vitajte

en: Image
sk: Obrázok

en: Import
sk: Importovať

en: Incentive Box
sk: Stimul Box

en: Incentive Title
sk: Nadpis stimulu

en: Incentive box content
sk: Obsah stimul boxu

en: Information
sk: Informácie

en: Invalid api key!
sk: Neplatný API kľúč!

en: Just a second, we are starting the broadcast. This page will refresh automatically...
sk: Za chvíľku začíname vysielať. Stránka sa obnoví automaticky...

en: Language
sk: Jazyk

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: Link above Text Color
sk: Farba textu Link hore

en: Link below Text Color
sk: Farba textu Link dole

en: Live Page
sk: Live stránka

en: MailChimp API Key
sk: MailChimp API kľuč

en: Mailchimp list
sk: MailChimp zoznam

en: Mailinglist
sk: Zoznam adresátov

en: Mailinglist providers
sk: Mailing provider

en: Mailpoet list
sk: MailPoet zoznam

en: Make sure to join the webinar via this link:
sk: Na webinár sa pripojíte týmto linkom:

en: Manage Subscribers
sk: Manažovať odberateľov

en: My Questions
sk: Moja otázky

en: Name
sk: Meno

en: New Registration
sk: Nová registrácia

en: New Registration Options
sk: Nastavenia novej registrácie

en: New Webinar
sk: Nový webinár

en: New webinar
sk: Nový webinár

en: No Attendees :(
sk: Žiadný účastníci :(

en: Of course we will handle your data safely.
sk: Vaše dáta sú uložené v bezpečí.

en: Once a minute
sk: Za minútu

en: One time registration
sk: Jedna registrácia

en: Only use this generated link for test purposes
sk: Používajte iba tento vygenerovaný odkaz na testovacie účely.

en: PHP Version
sk: PHP-Version

en: Page Background color
sk: Farba pozadia stránky

en: Page Background image
sk: Obrázok pozadia stránky

en: Please add webinars to listup.
sk: Prosím, pridajte webináre na zoznam.

en: Please come back at this time. Thank you for your patience
sk: Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť

en: Please enter your email.
sk: Prosím zadajte Váš email

en: Please wait..
sk: Prosím počkajte..

en: Preview Page
sk: Prezrieť stránku

en: Question
sk: Otázky

en: Question Box
sk: Box s otázkami

en: Questions
sk: Otázky

en: Recurring Time(s)
sk: Opakovať

en: Recurring on every
sk: Pokaždé opakovať

en: Regards
sk: S pozdravom

en: Registration Page
sk: Registračná stránka

en: Registration Page Background Image
sk: Obrázok pozadia registračnej stránky

en: Registration Page Video Image
sk: Video na registračnej stránke

en: Registrations
sk: Registrácia

en: Remind Yourself Of The Event
sk: Pripomenúť Vám webinár

en: Reminder
sk: Pripomienka

en: Reminder Webinar Starting
sk: Pripomienka, webinár začal

en: Reminder day before Webinar
sk: Pripomienka den pred webinárom

en: Reminder day before Webinar
sk: Pripomienka deň pred webinárom

en: Reminder one hour before Webinar
sk: Pripomienka hodinu pred webinárom

en: Reminder one hour before Webinar
sk: Pripomienka hodinu pred webinárom

en: Reminder when Webinar starts
sk: Upozorniť ked začne webinár

en: Remove
sk: Odobrať

en: Replay Page
sk: Záznamová stránka

en: Replay Page Background Image
sk: Pozadie záznamu webinára

en: Reset Default Template
sk: Resetovať na pôvodné nastavenia

en: Roles & Permissions
sk: Role a povolenia

en: SUHOSIN Installed
sk: SUHOSIN ist installiert

en: See you later!
sk: Vidíme sa neskôr!

en: See you then!
sk: Vidíme sa na webinári!

en: Select a day to watch.
sk: Vybrať ďeň pozretia

en: Select a list..
sk: Vyberte zoznam...

en: Select a time to watch.
sk: Vybrať čas

en: Select webinar to view attendees for active webinars
sk: Wähle ein Webinar aus um dessen Teilnehmer zu sehen.

en: Select webinar to view questions for active webinars
sk: Vyberte webinár pre pozretie otázky

en: Send Preview
sk: Odoslať náhlad

en: Send Webinar Replay Link
sk: Poslať link na záznam webináru

en: Sender email
sk: Odosielateľ E-Mail

en: Sender name
sk: Odosielateľ

en: Separate each by commas
sk: Každý oddeľte čiarkou

en: Server Environment
sk: Server System

en: Server Locale
sk: Lokálny server

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show Description Box
sk: Zobraziť popis

en: Show Host Box
sk: Zobraziť hostiteľa

en: Show Incentive Box
sk: Zobraziť stimul box

en: Show Question box
sk: Zobraziť box s otázkami

en: Show countdown timer
sk: Zobraziť odpočet

en: Site URL
sk: Adresa webu (URL)

en: Social Sharing
sk: Zdielanie na sociálnych sieťach

en: Something is wrong with your Add Questions form. Please re-check all fields are filled correctly
sk: Chyba, skontrolujte formulár

en: Subject
sk: Predmet

en: System Status
sk: System-Status

en: Text color
sk: Farba textu

en: Thank You Page
sk: Dakovná stránka

en: Thank you for your registration for the webinar. Below you will find the details of the webinar.
sk: Ďakujem , že ste sa zaregistrovali na webinár. Všetky potrebné informácie nájdete dole.

en: Thankyou Page Background Image
sk: Ďakovná stránka - pozadie

en: The API key you have received from Enormail
sk: API kľúč z Enormail

en: The API key you have received from MailChimp
sk: API kľúč z MailChimp

en: The Webinar Event Information...
sk: Informácie o webinári

en: The webinar you signed up for starts in one hour. Below you will find the link to attend the webinar.
sk: Webinár na ktorý ste sa prihlásili začne za hodinu. Dole nájdete link na webinár.

en: Theme
sk: Téma

en: This is a reminder for your upcoming webinar tomorrow. Below you will find the details of the webinar.
sk: Posielam Vám pripomienku na zajtrajší webinár.

en: Ticket
sk: Vstupenka

en: Time
sk: Čas

en: Time:
sk: Čas:

en: Title
sk: Nadpis

en: Title Background color
sk: Farba pozadia nadpisu

en: Title Color
sk: Farba nadpisu

en: Title Text color
sk: Farba nadpisu

en: Title color
sk: Farba nadpisu

en: Title text
sk: Text nadpisu

en: Type your question here..
sk: Napíšte Vašu otázku sem..

en: Unfortunately, this webinar is closed.
sk: Tento webinár je uzavretý

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Version
sk: Verzia

en: Video autoplay
sk: Automatické prehrávanie

en: Video or Image URL
sk: Video alebo obrázok

en: View Webinar
sk: Pozrieť webinár

en: View Webinar Replay
sk: Pozrieť záznam webinára

en: Views
sk: Zobrazení

en: WP Version
sk: WP verzia

en: WP WebinarSystem Attendees
sk: WP WebinarSystem potvdrený

en: WP WebinarSystem Options
sk: WP WebinarSystem nastavenia

en: WP WebinarSystem Questions
sk: WP WebinarSystem otázky

en: We are going live now
sk: Sme online!

en: We are live in one hour!
sk: Za hodinu začíname!

en: We are starting the webinar!
sk: Webinár začal!

en: Webinar
sk: Webinár

en: Webinar Occurance
sk: Výskyt webináru

en: Webinar Replay Link
sk: Link na záznam webinára

en: Webinar Settings
sk: Nastavenia webinárz

en: Webinar Type
sk: Typ webináru

en: Webinar name:
sk: Názov webinára:

en: Webinar replay
sk: Záznam webinára

en: Webinar starts at
sk: Webinár začne o

en: Webinar will be presented by:
sk: Webinár prednáša:

en: Webinars
sk: Webináre

en: WordPress Environment
sk: WordPress System

en: Yeah! You Are Registered For The Webinar!
sk: Super! Ste zaregistrovaný na webinár

en: You are registered for the webinar!
sk: Ste zaregistrovaný na webinár!

en: You've no mailing list(s) on Enormail.
sk: Nemáte žiadný zoznam na Enormail

en: You've no mailing list(s) on MailChimp.
sk: Nemáte žiadný zoznam na MailChimp

en: Your Email
sk: Váš email

en: Your Email Address
sk: Váš email

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Your Webinar Ticket
sk: Vaša vstupenka na webinár

en: Your Webinar URL
sk: Vaša URL webinára

en: Your copy of WebinarSysteem is Active.
sk: Vaša kópia webinára je aktívna.

en: Your copy of WebinarSysteem is not activated. Plugin will not work as expected. Please activate your copy.
sk: Vaša kópia webináranie je aktivovaná. Prosím aktivujte kópiu.

en: Your email
sk: Váš email

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Your name
sk: Vaše meno

en: at
sk: v

en: by
sk: od

en: just signed up for your webinar
sk: len registrovaný na webinár

en: on
sk: na

en: to go to our homepage.
sk: Navštíviť domácu stránku

en: will begin in
sk: začne za

en: will begin shortly
sk: začneme zachvíľku

en: will start
sk: začíname
