WP WebinarSystem Pro - en to et translation catalogue (276 entries)

en: Yes, download Pro!
et: Laen PRO versiooni alla!

en: If you like <strong>WP WebinarSystem</strong> please leave us a %s rating. A huge thank you in advance!
et: Kui sulle meeldib <strong>WP WebinarSystem</strong> siis jäta meile  %s hinnang. Suured tänud selle eest ette!

en: WP WebinarSystem Questions
et: WP WebinarSystem küsimused

en: Select webinar to view questions for active webinars
et: Vali veebinar, et näha aktiivseid vaatajaid

en: Name
et: Nimi

en: Question
et: Küsimus

en: Time
et: Kellaaeg

en: Error:
et: Viga:

en: Invalid webinar id.
et: Vigane veebinari id.

en: You've successfully registered for %s
et: Oled edukalt registreerunud %s veebinarile

en: You're already registered for %s
et: Oled juba registreerunud %s veebinarile

en: Registration is closed for this webinar.
et: Registreerumine sellele veebinarile on suletud.

en: Your Name
et: Sinu nimi

en: Please enter your name.
et: Palun sisesta oma nimi.

en: Your Email Address
et: Sinu e-post

en: Please enter your email.
et: Palun sisesta oma e-post.

en: Select a day to watch.
et: Vali sobiv päev vaatamiseks.

en: Select a time to watch.
et: Vali vaatamiseks sobiv aeg.

en: Please register before login.
et: Palun registreeru enne sisselogimist.

en: Webinars
et: Veebinarid

en: New webinar
et: Uus veebinar

en: Attendee Lists
et: Osalejate nimekiri

en: Settings
et: Seaded

en: Questions
et: Küsimused

en: Duplicate this Webinar
et: Loo veebinarist koopia

en: Duplicate
et: Loo koopia

en: Views
et: Vaatamisi

en: Registrations
et: Registreerumised

en: Status
et: Staatus

en: Webinar
et: Veebinar

en: Add New Webinar
et: Lisa uus veebinar

en: New Webinar
et: Uus veebinar

en: Edit Webinar
et: Muuda veebinari

en: View Webinar
et: Vaata veebinari

en: Hi
et: Tere

en: The webinar you signed up for starts in one hour. Below you will find the link to attend the webinar.
et: Veebinar millele registreerusid algab tunni pärast. Järgneva link on otsetee veebinari.

en: Webinar name:
et: Veebinari nimi:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Time:
et: Kellaaeg:

en: See you then!
et: Kohtumiseni!

en: Regards
et: Parimate soovidega

en: This is a reminder for your upcoming webinar tomorrow. Below you will find the details of the webinar.
et: Meeldetuletus homme algavale veebinarile. Veebinari detailsed andmed on lisatud.

en: See you later!
et: Kohtumiseni!

en: Make sure to join the webinar via this link:
et: Veendu, et liitud veebinariga selle lingi kaudu:

en: Question Box
et: Küsimuste sektsioon

en: Incentive Box
et: Lisavõimaluste sektsioon

en: WP WebinarSystem Attendees
et: WP WebinarSystem osalejad

en: Select webinar to view attendees for active webinars
et: Vali veebinar et näha aktiivseid osalejaid

en: Please add webinars to listup.
et: Palun lisa veebinari meeldetuletus.

en: E-Mail
et: E-post

en: No Attendees :(
et: Osalejaid pole :(

en: New Registration
et: Uus registreerumine

en: Reminder
et: Veebinari meelespea / meeldetuletus

en: You are registered for the webinar!
et: Sa oled registreerunud veebinarile!

en: We are live in one hour!
et: Oleme eetris tunni pärast!

en: We are starting the webinar!
et: Kehe alustame veebinariga!

en: Webinar Replay Link
et: Veebinari vastuste link

en: Once a minute
et: Kord minutis

en: Webinar Settings
et: Veebinari seaded

en: Host Names
et: HOST nimi

en: Your Webinar URL
et: Sinu veebinari URL

en: General Options
et: Seaded

en: Registration Page
et: Registreerumisleht

en: Thank You Page
et: Tänuleht

en: Countdown Page
et: Algusaja leht

en: Live Page
et: Live veebileht

en: Replay Page
et: Vastuste leht

en: Ticket
et: Pileti seaded

en: Mailinglist
et: Postitamise nimekiri

en: Import / Export
et: Import / Eksport

en: Webinar will be presented by:
et: Veebinari esitleb:

en: Separate each by commas
et: Eralda kõik üksused komaga

en: Host & Description Box
et: Aadressi & kirjelduse sektsioon

en: Background color
et: Taustavärv

en: Show Host Box
et: Näita aadressi kasti

en: Host Title Background color
et: Aadressi pealkirja tausta värvus

en: Host Title Text color
et: Aadressi pealkirja teksti värvus

en: Host Text color
et: Aadressi teksti värvus

en: Show Description Box
et: Näita kirjelduse sektsiooni

en: Description Title Background color
et: Kirjelduse  pealkirja taustavärv

en: Description Title Text color
et: Kirjelduse pealkirja teksti värv

en: Description Text color
et: Kirjelduse teksitvärv

en: Show Question box
et: Näita küsimuste sektsioon

en: Border color
et: Äärevärv

en: Title Text Color
et: Pealkirja teksti värv

en: Border Radius
et: Äärise raadius

en: Button Background Color
et: Nupu taustavärv

en: Button Hover Background Color
et: Nupu varju taustavärv

en: Button Border Color
et: Nupuraami värv

en: Button Hover Border Color
et: Nupu taustaraami värv

en: Button Text color
et: Nupu tekstivärv

en: Button Hover Text color
et: Nupuvarju teksti värv

en: Title Text color
et: Pealkirja teksti värv

en: Tab Background color
et: Lahtri tausta värv

en: Show Incentive Box
et: Näita lisavõimaluste sektsioon

en: Incentive Title
et: Lisavõimaluste sektsiooni pealkiri

en: Title Background color
et: Pealkirja tausta värv

en: Content text color
et: Sisu tekstivärv

en: Incentive box content
et: Lisavõimaluste sektsiooni sisu

en: Preview Page
et: Eelvaateleht

en: Only use this generated link for test purposes
et: Kasuta genereeritud linki ainult testimise eesmärgil

en: WP WebinarSystem Options
et: WP WebinarSystem Seaded

en: General
et: Põhi sektsioon

en: Emails
et: E-postid

en: Advanced
et: Lisa võimalustega versioon

en: System Status
et: Süsteemi olek

en: Email options
et: E-kirja valikud

en: Reminder day before Webinar
et: Meeldetuletus päev enne Veebinari

en: Reminder one hour before Webinar
et: Meeldetuletus üks tund enne Veebinari

en: Reminder Webinar Starting
et: Veebinari alguse meeldetuletus

en: Webinar replay
et: Veebinarii kordus

en: Email Sender Options
et: Kirja saatja valikud

en: "From" Name
et: "Kellelt" nimi

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: "From" Email Address
et: "Kellelt" e-kirja aadress

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Email Template
et: E-posti näidis

en: Header Image
et: Päise foto

en: Upload
et: Lae ülesse

en: Email Footer Text
et: E-posti jaluse tekst

en: Footer Text
et: Jaluse tekst

en: Base color
et: Põhivärv

en: Email Body Background color
et: E-posti põhja taustavärv

en: Email Body Text color
et: E-posti põhja tekstivärv

en: Reset Default Template
et: Muuda standartsed põhja

en: New Registration Options
et: Uue registreerimise seaded

en: Admin Email Address
et: Admin e-posti aadress

en: Admin email
et: Admin e-post

en: Reminder day before Webinar
et: Meeldetuletus päev enne Veebinari

en: Enable this reminder?
et: Luba meeldetuletuseks?

en: Subject
et: Teema

en: Email Head
et: E-posti ülaosa

en: Available Shortcodes:
et: Võimalikud lühikoodid

en: Content
et: Sisu sektsioon

en: Your email address
et: Teie e-posti aadress

en: Send Preview
et: Saada eelvaade

en: Add a Webinar to send a preview email.
et: Eelvate saatmiseks lisa veebinar.

en: Reminder one hour before Webinar
et: Meeldetuletus üks tund enne Veebinari

en: Reminder when Webinar starts
et: Meeldetuletus kui Veebinar algab

en: Send Webinar Replay Link
et: Saada Veeninari  taasesitluse link

en: Roles & Permissions
et: Rollid ja reeglid

en: Create Webinars
et: Loo veebinare

en: Manage Subscribers
et: Halda liitujaid

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
et: Palun kopeeri ja lisa see informatsioon alati klienditoele saadetud küsimusele:

en: Copy for Support
et: Koopia klienditoele saatmiseks

en: Copied!
et: Kopeeritud

en: Get System Report
et: Salvesta süsteemi raport

en: WordPress Environment
et: WordPress Keskkond

en: Home URL
et: Kodu URL

en: Site URL
et: Lehe URL

en: WP Version
et: WP versioon

en: WP Multisite
et: WP multileht

en: WP Cron status
et: WP Cron olek

en: Language
et: Keel

en: Plugin Environment
et: Plugin halduskeskond

en: Webinar System Version
et: Veebinari  süsteemi versioon

en: Server Environment
et: Serveri keskkond

en: Server Info
et: Serveri info

en: PHP Version
et: PHP versioon

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
et: PHP versiooni ei kustutatud kuna php versiooni() ei eksisteeri.

en: PHP Post Max Size
et: PHP postituse maksimaalne suurus

en: PHP Time Limit
et: PHP ajapiirang

en: SUHOSIN Installed
et: SUHOSIN Installeeritud

en: MySQL Version
et: MySQL versioon

en: Max Upload Size
et: Maksimaalne  üleslaadimissuurus

en: Default Timezone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Server Time
et: Serveri aeg

en: Server Timezone
et: Serveri ajatsoon

en: Server Locale
et: Kohalik server

en: Active Plugins (
et: Actiivsed pluginad

en: by
et: poolt

en: Theme
et: Teema

en: Version
et: Versioon

en: Author URL
et: Autori URL

en: Howdy
et: Tervitus

en: just signed up for your webinar
et: registreerusid just oma veebinarile

en: Go to Webinar
et: Sisene veebinari

en: We are going live now
et: Me oleme otse eetris

en: Thank you for your registration for the webinar. Below you will find the details of the webinar.
et: Täname, oled registreerunud meie veebinari. Sellest kirjast leiad detailse info veebinari kohta.

en: Title color
et: Pealkirja värv

en: Background image
et: Taustapilt

en: Countdown Page Background Image
et: Algusaja lehe taustapilt

en: Upload Image
et: Lae pilt ülesse

en: Show countdown timer
et: Näita algusaja lugerit

en: Tagline color
et: Sildirea värvus

en: Description color
et: Kirjelduse värv

en: Webinar Type
et: Veebinari tüüp

en: Webinar starts at
et: Veebinar algab

en: Date
et: Kuupäev

en: Disable registration
et: Lülita registreerimine välja

en: Hide Title
et: Peida pealkiri

en: Thankyou Page Background Image
et: Tänamislehe taustapilt

en: Webinar type
et: Veebinari tüüp

en: Image
et: Pilt

en: Video or Image URL
et: Video või pildi URL

en: Registration Page Video Image
et: Registreerumise lehe videopilt

en: Paste Vimeo video ID here (Eg: 129673042)
et: Aseta Vimeo video ID siia (Eg: 129673042)

en: Image URL (Eg: https://example.com/images/the_image.jpg)
et: Pildi URL (Eg: https://example.com/images/the_image.jpg)

en: Start a Hangout
et: Alusta ülekannet Hangout`siga

en: Video autoplay
et: Video automaatesitlus

en: Page Background color
et: Lehekülje taustavärv

en: Page Background image
et: Lehekülje taustapilt

en: Registration Page Background Image
et: Registreerimislehe taustapilt

en: Show Content Section
et: Näita sisu sektsiooni

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Registration Page Image
et: Registreerimislehe pilt

en: Title Color
et: Pealkirja värv

en: Date/Time Color
et: Kuupäev / Aeg Värv

en: Form & Tab Layout
et: Vormide & Lahtrite seaded

en: Position
et: Positsioon

en: Font color
et: Kirja värv

en: Tab Text color
et: Lahtri teksti värv

en: Register Tab Text
et: Registreeru välja tekst

en: Login Tab Text
et: Sisselogimise lahtri tekst

en: Register Tab
et: Registreerumise väli

en: Register Title
et: Registreerumise välja pealkiri

en: Register Text
et: Registreerumise tekst

en: Button Background color
et: Nupu taustavärv

en: Button Border color
et: Nupu raamivärv

en: CTA Button Text
et: CTA nupu tekst

en: Login Tab
et: Sisselogimise lahter

en: Login Title
et: Sisselogimise lahtri pealkiri

en: Login Text
et: Sisselogimise tekst

en: Login Button Text
et: Sisselogimise nupu tekst

en: Description
et: Kirjeldus

en: Show Description Section
et: Näita kirjelduse lahter

en: Description text color
et: Kirjelduse tekstivärv

en: Description background color
et: Kirjelduse taustavärv

en: Description border color
et: Kirjelduse äärevärv

en: Replay Page Background Image
et: Korduslehe taustapilt

en: Paste Vimeo video ID here (Eg: 129673042))
et: Aseta Vimeo video ID siia  (Eg: 129673042))

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Yeah! You Are Registered For The Webinar!
et: Täname, oled edukalt registreerunud meie reisi veebinarile!

en: Thank you Page Image
et: Tänulehe pilt

en: Link above Text Color
et: Algne lingi teksti värvus

en: Link below Text Color
et: Aktiivse lingi värvus

en: Border color-1
et: Äärevärv-1

en: Border color-2
et: Äärevärv -2

en: Body Text color
et: Keha tekstivärv

en: Body Background color
et: Keha taustavärv

en: Header Background color
et: Päise taustavärv

en: Header Text color
et: Päise tekstivärv

en: Button color
et: Nupuvärv

en: Social Sharing
et: Sotsiaalmeedia seaded

en: Calendar
et: Kalender

en: Text color
et: Tekstivärv

en: Unfortunately, this webinar is closed.
et: Kahjuks see Veebinar on suletud.

en: Click here
et: Klikka siia

en: to go to our homepage.
et: et minna meie kodulehele.

en: will begin in
et: algab

en: will begin shortly
et: algab varsti

en: will start
et: algab

en: Please come back at this time. Thank you for your patience
et: Palun tule tagasi sellel ajal. Täname teid  kannatlikkuse eest.

en: Just a second, we are starting the broadcast. This page will refresh automatically...
et: Varu palun kannatust, alustame veebinari mõne hetke pärast. See leht uueneb automaatselt ...

en: Something is wrong with your Add Questions form. Please re-check all fields are filled correctly
et: Midagi on valesti teie  küsimuse vormiga. Palun vaadake  uuesti vaadata kõik väljad on täidetud korrektselt

en: Please wait..
et: Palun oota...

en: Information
et: Informatsioon

en: Ask your question!
et: Saada meile oma küsimus!

en: Your name
et: Teie nimi

en: Your email
et: Teie e-post

en: Type your question here..
et: Kirjutage oma küsimus siia ...

en: Ask Question!
et: Saada küsimus!

en: My Questions
et: Minu küsimused

en: Here is the webinar URL...
et: See on veebinari URL...

en: Your Webinar Ticket
et: Sinu veebinari pilet

en: The Webinar Event Information...
et: Info veebinari kohta ...

en: Join Webinar in Progress...
et: Liitu  käiva Veebinariga...

en: View Webinar Replay
et: Vaata Veebinari kordust

en: Add To Your Calendar
et: Lisa sündmus oma kalendrisse

en: Remind Yourself Of The Event
et: Lisa omale meeldetuletus ürituse kohta

en: Google Calendar
et: Google kalender

en: No script kiddies please!
et: Ei script kiddistele!

en: Of course we will handle your data safely.
et: Sisestatud  andmeid käsitleme konfidentsiaalselt.

en: First Name
et: Eesnimi

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Your Email
et: Teie e-post
