WP WebinarSystem Pro - en to fa_IR translation catalogue (254 entries)

en: Invalid api key!
fa_IR: کد  نامعتبر ای پی آی!

en: WP WebinarSystem Questions
fa_IR: سوال‌های وبینارسیستم وردپرس

en: Select webinar to view questions for active webinars
fa_IR: به منظور مشاهده سوالات مرتبط، وبینار مورد نظر را انتخاب نمایید

en: Name
fa_IR: نام

en: Question
fa_IR: سوال

en: Time
fa_IR: زمان

en: Your Name
fa_IR: نام شما

en: Your Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل شما

en: Please enter your email.
fa_IR: لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

en: Select a day to watch.
fa_IR: روزی را برای مشاهده انتخاب کنید.

en: Select a time to watch.
fa_IR: زمانی (ساعت) برای مشاهده انتخاب کنید.

en: WP WebinarSystem
fa_IR: وبینارسیستم وردپرس

en: WebinarSystem
fa_IR: وبینارسیستم

en: Webinars
fa_IR: وبینارها

en: New webinar
fa_IR: وبینار جدید

en: Attendee Lists
fa_IR: فهرست شرکت‌کنندگان

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Questions
fa_IR: سوال‌ها

en: Duplicate this Webinar
fa_IR: تهیه رونوشت تکراری

en: Duplicate
fa_IR: رونوشت تکرار شده

en: Views
fa_IR: تعداد مشاهده

en: Registrations
fa_IR: نام‌نویسی‌ها

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Webinar
fa_IR: وبینار

en: Add New Webinar
fa_IR: افزودن وبینار جدید

en: New Webinar
fa_IR: وبینار جدید

en: Edit Webinar
fa_IR: ویرایش وبینار

en: View Webinar
fa_IR: مشاهده وبینار

en: Hi
fa_IR: سلام

en: The webinar you signed up for starts in one hour. Below you will find the link to attend the webinar.
fa_IR: وبیناری که در آن نام‌نویسی کرده‌اید تا یک ساعت دیگر شروع می‌شود. پیوند شرکت در وبینار را در پایین قرار داده شده است.

en: Webinar name:
fa_IR: نام وبینار:

en: Date:
fa_IR: تاریخ:

en: Time:
fa_IR: زمان:

en: See you then!
fa_IR: شما را آنجا ملاقات می‌کنیم!

en: Regards
fa_IR: با احترام

en: This is a reminder for your upcoming webinar tomorrow. Below you will find the details of the webinar.
fa_IR: به این وسیله وبینار فردای شما یادآوری می‌شود. جزییات و مشخصات وبینار در پایین قرار داده شده است.

en: See you later!
fa_IR: به زودی با شما خواهیم بود!

en: Make sure to join the webinar via this link:
fa_IR: از طریق این پیوند از پیوستن خود به وبینار اطمینان حاصل نمایید:

en: Question Box
fa_IR: جعبه سوال

en: Incentive Box
fa_IR: جعبه مشوق

en: WP WebinarSystem Attendees
fa_IR: شرکت‌کنندگان وبینارسیستم وردپرس

en: Select webinar to view attendees for active webinars
fa_IR: به منظور مشاهده شرکت‌کنندگان، وبینار مورد نظر را انتخاب نمایید

en: Please add webinars to listup.
fa_IR: لطفا وبینارها را به فهرست اضافه کنید.

en: E-Mail
fa_IR: ایمیل

en: No Attendees :(
fa_IR: کسی شرکت نکرده است :(

en: New Registration
fa_IR: نام‌نویسی جدید

en: Reminder
fa_IR: یادآوری

en: You are registered for the webinar!
fa_IR: شما در این وبینار نام‌نویسی کرده اید!

en: We are live in one hour!
fa_IR: پخش زنده تا یک ساعت دیگر!

en: We are starting the webinar!
fa_IR: وبینار را شروع می کنیم!

en: Webinar Replay Link
fa_IR: پیوند تکرار وبینار

en: Once a minute
fa_IR: دقیقه‌ای یک بار

en: Webinar Settings
fa_IR: تنظیمات وبینار

en: Host Names
fa_IR: نام میزبان‌ها

en: Your Webinar URL
fa_IR: آدرس وبینار شما

en: General Options
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Registration Page
fa_IR: صفحه نام‌نویسی

en: Thank You Page
fa_IR: صفحه تشکر

en: Countdown Page
fa_IR: صفحه شمارش معکوس

en: Live Page
fa_IR: صفحه پخش زنده

en: Replay Page
fa_IR: صفحه تکرار

en: Ticket
fa_IR: بلیط

en: Mailinglist
fa_IR: فهرست ایمیل

en: Import / Export
fa_IR: وارد کردن/ خروجی گرفتن

en: Default mail provider
fa_IR: خدمات ایمیل پیش‌فرض

en: Mailchimp list
fa_IR: فهرستم میلچیمپ

en: You've no mailing list(s) on MailChimp.
fa_IR: فهرستی در میلچیمپ ندارید.

en: Mailpoet list
fa_IR: فهرست میلپوئت

en: Select a list..
fa_IR: فهرستی را انتخاب کنید..

en: Enormail list
fa_IR: فهرست انورمیل

en: You've no mailing list(s) on Enormail.
fa_IR: فهرستی در انورمیل ندارید.

en: Click Export to download backup of current webinar settings. Upload your already exported file to Import section to apply settings from other webinar.
fa_IR: برای بارگیری(دانلود) نسخه پشتیبان از تنظیمات وبینار فعلی کلیک کنید. برای اجرای تنظیمات روی وبینارهای دیگر همین فایل بارگیری شده را بارگذاری(آپلود) کنید.

en: Export
fa_IR: خروجی گرفتن

en: Import
fa_IR: وارد کردن

en: Webinar will be presented by:
fa_IR: وبینار ارایه خواهد شد، توسط:

en: Separate each by commas
fa_IR: با ویرگول هریک را جدا کنید

en: Host & Description Box
fa_IR: جعبه مشخصات و میزبان

en: Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه

en: Show Host Box
fa_IR: جعبه میزبان را نمایش بده

en: Host Title Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه جعبه عنوان میزبان

en: Host Title Text color
fa_IR: رنگ متن عنوان میزبان

en: Host Text color
fa_IR: رنگ متن نام میزبان

en: Show Description Box
fa_IR: جعبه توضیحات را نمایش بده

en: Description Title Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه جعبه توضیحات

en: Description Title Text color
fa_IR: رنگ متن عنوان توضیحات

en: Description Text color
fa_IR: رنگ متن توضیحات

en: Show Question box
fa_IR: جعبه سوال را نمایش بده

en: Border color
fa_IR: رنگ خطوط حاشیه

en: Button Text color
fa_IR: رنگ متن دکمه

en: Title Text color
fa_IR: رنگ متن عنوان

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Show Incentive Box
fa_IR: جعبه مشوق را نمایش بده

en: Incentive Title
fa_IR: عنوان مشوق

en: Title Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه عنوان

en: Incentive box content
fa_IR: محتوای جعبه مشوق

en: Preview Page
fa_IR: صفحه پیش‌نمایش

en: Only use this generated link for test purposes
fa_IR: به منظور آزمایش کردن فقط از پیوند ارایه شده استفاده نمایید

en: WP WebinarSystem Options
fa_IR: گزینه‌های انتخابی وبینارسیستم وردپرس

en: General
fa_IR: عمومی

en: Emails
fa_IR: ایمیل‌ها

en: Mailinglist providers
fa_IR: تامین‌کنندگان فهرست‌های ایمیل

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: System Status
fa_IR: وضعیت سیستم

en: Email options
fa_IR: گزینه‌های انتخابی ایمیل

en: Reminder day before Webinar
fa_IR: یادآوری روز قبل وبینار

en: Reminder one hour before Webinar
fa_IR: یادآوری یک ساعت قبل وبینار

en: Reminder Webinar Starting
fa_IR: یادآوری شروع وبینار

en: Webinar replay
fa_IR: پاسخ وبینار

en: Email Sender Options
fa_IR: گزینه‌های انتخابی فرستنده ایمیل

en: "From" Name
fa_IR: "از طرف" نام

en: Sender name
fa_IR: نام فرستنده

en: "From" Email Address
fa_IR: "از طرف" ایمیل آدرس

en: Sender email
fa_IR: ایمیل فرستنده

en: Email Template
fa_IR: الگوی (تمپلیت) ایمیل

en: Header Image
fa_IR: تصویر سربرگ

en: Upload
fa_IR: بارگذاری

en: Email Footer Text
fa_IR: متن پانویس ایمیل

en: Footer Text
fa_IR: متن پانویس

en: Base color
fa_IR: رنگ اصلی

en: Email Body Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه متن ایمیل

en: Email Body Text color
fa_IR: رنگ متن ایمیل

en: Reset Default Template
fa_IR: بازگرداندن الگو به حالت اولیه

en: New Registration Options
fa_IR: گزینه‌های انتخابی نام‌نویسی جدید

en: Admin Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل مدیر

en: Admin email
fa_IR: ایمل مدیر

en: Reminder day before Webinar
fa_IR: یادآوری یک روز قبل وبینار

en: Enable this reminder?
fa_IR: این یادآوری را فعال کن؟

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Email Head
fa_IR: سربرگ عنوان ایمیل

en: Available Shortcodes:
fa_IR: کدهای کوتاه در دسترس:

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Your email address
fa_IR: ایمیل آدرس شما

en: Send Preview
fa_IR: پیش‌نمایش ارسال

en: Add a Webinar to send a preview email.
fa_IR: افزودن وبینار برای ارسال پیش‌نمایش ایمیل.

en: Reminder one hour before Webinar
fa_IR: یک ساعت قبل از وبینار یادآوری کن

en: Reminder when Webinar starts
fa_IR: به محض شروع وبینار یادآوری کن

en: Send Webinar Replay Link
fa_IR: پیوند پاسخ به وبینار را بفرست

en: MailChimp API Key
fa_IR: کد ای پی آی میلچیمپ

en: The API key you have received from MailChimp
fa_IR: کد ای پی آی که از میلچیمپ دریافت نموده اید

en: Enormail API Key
fa_IR: کد ای پی آی انورمیل

en: The API key you have received from Enormail
fa_IR: کد ای پی آی که از انورمیل دریافت نموده اید

en: Roles & Permissions
fa_IR: نقش‌هاو اختیارات

en: Create Webinars
fa_IR: ساخت وبینارها

en: Manage Subscribers
fa_IR: مدیریت شرکت‌کنندگان

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
fa_IR: لطفا این اطلاعات را هنگام تماس با پشتیبانی در تقاضای خود کپی و پیست کنید:

en: Copy for Support
fa_IR: رونوشت برای پشتیبانی

en: Copied!
fa_IR: رونوشت شد!

en: Get System Report
fa_IR: دریافت گزارش سیستم

en: WordPress Environment
fa_IR: محیط وردپرس

en: Home URL
fa_IR: آدرس خانه

en: Site URL
fa_IR: آدرس سایت

en: WP Version
fa_IR: ورژن وردپرس

en: WP Multisite
fa_IR: ورژن مولتی سایت

en: WP Debug mode
fa_IR: حالت رفع نقص وردپرس

en: Language
fa_IR: زبان

en: Server Environment
fa_IR: محیط سرور

en: Server Info
fa_IR: مشخصات سرور

en: PHP Version
fa_IR: ورژن پی اچ پی

en: Default Timezone
fa_IR: زمان محلی پیش‌فرض

en: by
fa_IR: توسط

en: Theme
fa_IR: پوسته

en: Author URL
fa_IR: آدرس صفحه مدرس

en: Howdy
fa_IR: سلام!

en: just signed up for your webinar
fa_IR: همین الان در وبینار مورد نظرتان نام‌نویسی کردید

en: Go to Webinar
fa_IR: برو به وبینار

en: We are going live now
fa_IR: اکنون پخش زنده آغاز می‌شود.

en: Thank you for your registration for the webinar. Below you will find the details of the webinar.
fa_IR: از این که در وبینار نام‌نویسی کردید متشکریم. جزییات وبینار را در زیر مشاهده می‌کنید.

en: Title color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Background image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه

en: Countdown Page Background Image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه صفحه شمارش معکوس

en: Upload Image
fa_IR: بارگذاری تصویر

en: Show countdown timer
fa_IR: زمان‌سنج شمارش معکوس را نمایش بده

en: Tagline color
fa_IR: رنگ تگلاین

en: Description color
fa_IR: رنگ توضیحات

en: Webinar Type
fa_IR: نوع وبینار

en: Webinar Occurance
fa_IR: برگزاری وبینار

en: One time registration
fa_IR: نام‌نویسی یکباره

en: Recurring on every
fa_IR: تکرار جداگانه برای هر یک

en: Recurring Time(s)
fa_IR: تعداد تکرار

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Webinar starts at
fa_IR: وبینار شروع می‌شود در

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Disable registration
fa_IR: نام‌نویسی را غیرفعال کن

en: Thankyou Page Background Image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه صفحه تشکر

en: Webinar type
fa_IR: نوع وبینار

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Video or Image URL
fa_IR: آدرس صفحه ویدئو یا تصویر

en: Registration Page Video Image
fa_IR: تصور ویدئوی صفحه نام‌نویسی

en: Video autoplay
fa_IR: اجرای خودکار ویدئو

en: Page Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه صفحه

en: Page Background image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه صفحه

en: Registration Page Background Image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه صفحه نام‌نویسی

en: Content type
fa_IR: نوع محتوا

en: Title Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Date/Time Color
fa_IR: رنگ تاریخ/زمان

en: Font color
fa_IR: رنگ فونت

en: Button Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه دکمه

en: Button Border color
fa_IR: رنگ خطوط حاشیه دکمه

en: CTA Button Text
fa_IR: تنظیمات متن دکمه

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description text color
fa_IR: رنگ متن توضیحات

en: Description background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه توضیحات

en: Description border color
fa_IR: رنگ خطوط حاشیه توضیحات

en: Replay Page Background Image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه صفحه پاسخ

en: Title text
fa_IR: متن عنوان

en: Yeah! You Are Registered For The Webinar!
fa_IR: موفق شده‌اید! شما در وبینار نام‌نویسی کرده‌اید.

en: Link above Text Color
fa_IR: رنگ متن پیوند بالا

en: Link below Text Color
fa_IR: رنگ متن پیوند پایین

en: Border color-1
fa_IR: رنگ-1 خطوط حاشیه

en: Border color-2
fa_IR: رنگ-2 خطوط حاشیه

en: Body Text color
fa_IR: رنگ بدنه متن

en: Body Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه بدنه

en: Header Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه سربرگ

en: Header Text color
fa_IR: رنگ متن سربرگ

en: Button color
fa_IR: رنگ دکمه

en: Social Sharing
fa_IR: شبکه‌های اجتماعی

en: Calendar
fa_IR: تقویم

en: Text color
fa_IR: رنگ متن

en: License Key
fa_IR: کد مجوز

en: Flush data (Recheck)
fa_IR: جریان اطلاعات (بررسی دوباره)

en: Your copy of WebinarSysteem is Active.
fa_IR: نسخه وبینارسیستم شما فعال شد.

en: Your copy of WebinarSysteem is not activated. Plugin will not work as expected. Please activate your copy.
fa_IR: نسخه وبینارسیستم شما فعال نشده است. افزونه به صورت مورد انتظار کار نخواهد کرد. لطفا نسخه وبینارسیستم خود را فعال کنید.

en: Unfortunately, this webinar is closed.
fa_IR: متاسفانه، این وبینار بسته شده است.

en: Click here
fa_IR: اینجا کلیک کنید

en: to go to our homepage.
fa_IR: برای رفتن به صفحه خانه

en: will begin in
fa_IR: شروع می‌کنیم

en: will begin shortly
fa_IR: به زودی شروع می‌شود

en: will start
fa_IR: آغاز می‌شود

en: on
fa_IR: در

en: at
fa_IR: در

en: Please come back at this time. Thank you for your patience
fa_IR: لطفا در زمان اعلام شده بازگردید. از صبر شما سپاس‌گزاریم.

en: Just a second, we are starting the broadcast. This page will refresh automatically...
fa_IR: کمی صبور باشید، پخش را شروع می‌کنیم. این صفحه به صورت خودکار به‌روزرسانی  می‌شود...

en: Something is wrong with your Add Questions form. Please re-check all fields are filled correctly
fa_IR: در بخش سوال‌ها مشکلی پیش آمده است. لطفا همه عناوین‌ را بررسی کنید که به درستی پر شده باشند

en: Please wait..
fa_IR: لطفا صبر کنید..

en: Host | Hosts
fa_IR[0]: میزبان

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Ask your question!
fa_IR: سوال دارید،بپرسید!

en: Your name
fa_IR: نام شما

en: Your email
fa_IR: ایمیل شما

en: Type your question here..
fa_IR: سوال خود را اینجا بنویسید..

en: Ask Question!
fa_IR: پرسیدن سوال!

en: My Questions
fa_IR: سوال‌های من

en: Here is the webinar URL...
fa_IR: این آدرس صفحه وبینار است...

en: Your Webinar Ticket
fa_IR: بلیط  وبینار شما

en: The Webinar Event Information...
fa_IR: اطلاعات رویداد وبینار...

en: View Webinar Replay
fa_IR: مشاهده پاسخ وبینار

en: Add To Your Calendar
fa_IR: افزودن به تقویم شما

en: Remind Yourself Of The Event
fa_IR: رویداد را به خودتان یادآوری کنید

en: Google Calendar
fa_IR: تقویم گوگل

en: No script kiddies please!
fa_IR: لطفا بدون اسکریپت حاشیه‌ای!

en: Of course we will handle your data safely.
fa_IR: حتما انتقال اطلاعات به صورت امن انجام می‌شود.

en: First Name
fa_IR: نام

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Your Email
fa_IR: ایمیل شما
