WP WebinarSystem Pro - en to nb_NO translation catalogue (279 entries)

en: "From" Email Address
nb_NO: "Fra" E-postadresse

en: "From" Name
nb_NO: "Fra" Navn

en: Active Plugins (
nb_NO: Aktive Plugins (

en: Add New Webinar
nb_NO: Legg Til Nytt Webinar

en: Add To Your Calendar
nb_NO: Legg til i din kalender

en: Add a Webinar to send a preview email.
nb_NO: Legg til et Webinar for å sende en forhåndsvisning på e-post.

en: Admin Email Address
nb_NO: Admin E-postadresse

en: Admin email
nb_NO: Admin e-post

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Ask Question!
nb_NO: Spør Spørsmål!

en: Ask your question!
nb_NO: Spør Spørsmål!

en: Attendee Lists
nb_NO: Deltakerliste

en: Author URL
nb_NO: Forfatters Link

en: Available Shortcodes:
nb_NO: Tilgjengelige Hurtigkoder:

en: Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background image
nb_NO: Bakgrunnsbilde

en: Base color
nb_NO: Hovedfarge

en: Body Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge Body

en: Body Text color
nb_NO: Tekstfarge Body

en: Border Radius
nb_NO: Kantradius

en: Border color
nb_NO: Kantfarge

en: Border color-1
nb_NO: Kantfarge-1

en: Border color-2
nb_NO: Kantfarge-2

en: Button Background Color
nb_NO: Knapp Bakgrunnsfarge

en: Button Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge Knapp

en: Button Border Color
nb_NO: Knapp Kantfarge

en: Button Border color
nb_NO: Kantfarge Knapp

en: Button Hover Background Color
nb_NO: Knapp Mus Over Bakgrunnsfarge

en: Button Hover Border Color
nb_NO: Knapp Mus Over Kantfarge

en: Button Hover Text color
nb_NO: Knapp Mus Over Tekstfarge

en: Button Text color
nb_NO: Knapp Teksfarge

en: Button color
nb_NO: Knappfarge

en: CTA Button Text
nb_NO: CTA Knappfarge

en: Calendar
nb_NO: Kalender

en: Click here
nb_NO: Klikk her

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Content text color
nb_NO: Innhold tekstfarge

en: Content type
nb_NO: Innholdstype

en: Copied!
nb_NO: Kopiert!

en: Copy for Support
nb_NO: Kopier for Support

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
nb_NO: Kunne ikke bestemme PHP versjon fordi php versjon () ikke eksisterer.

en: Countdown Page
nb_NO: Nedtellingsside

en: Countdown Page Background Image
nb_NO: Nedtellingsside Bakgrunnsbilde

en: Create Webinars
nb_NO: Opprett Webinar

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date/Time Color
nb_NO: Dato/Tid Farge

en: Date:
nb_NO: Dato:

en: Default Timezone
nb_NO: Standard Tidssone

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description Text color
nb_NO: Beskrivelse Tekstfarge

en: Description Title Background color
nb_NO: Beskrivelse Tittel Bakgrunnsfarge

en: Description Title Text color
nb_NO: Beskrivelse Tittel Tekstfarge

en: Description background color
nb_NO: Beskrivelse Bakgrunnsfarge

en: Description border color
nb_NO: Beskrivelse Kantfarge

en: Description color
nb_NO: Beskrivelsesfarge

en: Description text color
nb_NO: Beskrivelse tekstfarge

en: Disable registration
nb_NO: Deaktiver registrering

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Duplicate this Webinar
nb_NO: Dupliser dette Webinaret

en: E-Mail
nb_NO: E-post

en: Edit Webinar
nb_NO: Rediger Webinar

en: Email Body Background color
nb_NO: E-post Bakgrunnsfarge

en: Email Body Text color
nb_NO: E-post Brødtekstfarge

en: Email Footer Text
nb_NO: E-post Bunntekst

en: Email Head
nb_NO: E-posthode

en: Email Sender Options
nb_NO: Avsender Alternativer

en: Email Template
nb_NO: E-postmal

en: Email options
nb_NO: E-post Alternativer

en: Emails
nb_NO: E-post

en: Enable this reminder?
nb_NO: Aktivere denne påminnelsen?

en: Error:
nb_NO: Feil:

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: Font color
nb_NO: Skriftfarge

en: Footer Text
nb_NO: Bunntekst

en: Form & Tab Layout
nb_NO: Skjema & Faneoppsett

en: General
nb_NO: Generelt

en: General Options
nb_NO: Generelle Alternativer

en: Get System Report
nb_NO: Få Systemrapport

en: Go to Webinar
nb_NO: Gå til Webinaret

en: Google Calendar
nb_NO: Google Kalender

en: Header Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge Header

en: Header Image
nb_NO: Overskriftsbilde

en: Header Text color
nb_NO: Bakgrunnsfarge Header

en: Here is the webinar URL...
nb_NO: Her er linken til Webinaret...

en: Hi
nb_NO: Hei

en: Hide Title
nb_NO: Skjul Tittel

en: Home URL
nb_NO: Hjem Link

en: Host | Hosts
nb_NO[0]: Vert
nb_NO[1]: Vertene

en: Host & Description Box
nb_NO: Vert & Beskrivelsesfelt

en: Host Names
nb_NO: Vertsnavn

en: Host Text color
nb_NO: Vert Tekstfarge

en: Host Title Background color
nb_NO: Vert Tittel Bakgrunnsfarge

en: Host Title Text color
nb_NO: Vert Tittel Tekstfarge

en: Howdy
nb_NO: Heisann

en: If you like <strong>WP WebinarSystem</strong> please leave us a %s rating. A huge thank you in advance!
nb_NO: Hvis du liker <strong>WP WebinarSystem</strong> vennligst gi oss en %s vurdering. En stor takk på forhånd!

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image URL (Eg: https://example.com/images/the_image.jpg)
nb_NO: Bildelink (F.eks: https://example.com/images/the_image.jpg)

en: Import / Export
nb_NO: Import / Eksport

en: Incentive Box
nb_NO: Insentivfelt

en: Incentive Title
nb_NO: Insentiv Tittel

en: Incentive box content
nb_NO: Insentiv innholdsfelt

en: Information
nb_NO: Informasjon

en: Invalid webinar id.
nb_NO: Ugyldig webinar id.

en: Join Webinar in Progress...
nb_NO: Bli med Webinar pågår...

en: Just a second, we are starting the broadcast. This page will refresh automatically...
nb_NO: Et lite øyeblikk, vi starter sendingen snart. Denne siden oppdateres automatisk...

en: Language
nb_NO: Språk

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Link above Text Color
nb_NO: Link over Tekstfarge

en: Link below Text Color
nb_NO: Link under Tekstfarge

en: Live Page
nb_NO: Live Side

en: Login Button Text
nb_NO: Tekst Innloggingsknapp

en: Login Tab
nb_NO: Innloggingsfane

en: Login Tab Text
nb_NO: Tekst Innloggingsfane

en: Login Text
nb_NO: Innloggingstekst

en: Login Title
nb_NO: Innloggingstittel

en: Mailinglist
nb_NO: Epostliste

en: Make sure to join the webinar via this link:
nb_NO: Pass på å delta webinaret via denne linken:

en: Manage Subscribers
nb_NO: Administrer Abonnenter

en: Max Upload Size
nb_NO: Maks Opplastings Størrelse

en: My Questions
nb_NO: Mine Spørsmål

en: MySQL Version
nb_NO: MySQL Versjon

en: Name
nb_NO: Navn

en: New Registration
nb_NO: Ny Registrering

en: New Registration Options
nb_NO: Nyregistrering Alternativer

en: New Webinar
nb_NO: Nytt Webinar

en: New webinar
nb_NO: Nytt Webinar

en: No Attendees :(
nb_NO: Ingen Deltakere :(

en: No script kiddies please!
nb_NO: Ingen morsomme scripts takk!

en: Of course we will handle your data safely.
nb_NO: Selvfølgelig vil vi behandle din informasjon med sikkerhet.

en: Once a minute
nb_NO: En gang hvert minuttet

en: Only use this generated link for test purposes
nb_NO: Bare bruk denne genererte linken for testformål

en: PHP Max Input Vars
nb_NO: PHP Maks Inndata Vars

en: PHP Post Max Size
nb_NO: PHP Maks Post Størrelse

en: PHP Time Limit
nb_NO: PHP Tidsbegrensning

en: PHP Version
nb_NO: PHP Versjon

en: Page Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge Side

en: Page Background image
nb_NO: Bakgrunnsbilde Side

en: Paste Vimeo video ID here (Eg: 129673042)
nb_NO: Lim inn Vimeo video ID her (F.eks: 129673042)

en: Paste Vimeo video ID here (Eg: 129673042))
nb_NO: Lim inn Vimeo video ID her (F.eks. 129673042))

en: Please add webinars to listup.
nb_NO: Vennligst legg webinarer til huskelisten.

en: Please come back at this time. Thank you for your patience
nb_NO: Kom tilbake på dette tidspunktet. Takk for din tålmodighet

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
nb_NO: Vennligst kopier og lim inn denne informasjonen i din henvendelse når du kontakter kundestøtte:

en: Please enter your email.
nb_NO: Vennligst fyll inn din e-post

en: Please enter your name.
nb_NO: Vennligst fyll inn ditt navn.

en: Please register before login.
nb_NO: Vennligst registrer deg før du logger inn.

en: Please wait..
nb_NO: Vennligst vent..

en: Plugin Environment
nb_NO: Pluginmiljø

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Preview Page
nb_NO: Fornåndsvis Side

en: Question
nb_NO: Spørsmål

en: Question Box
nb_NO: Spørsmålsfelt

en: Questions
nb_NO: Spørsmål

en: Regards
nb_NO: Beste Hilsen

en: Register Tab
nb_NO: Registreringsfane

en: Register Tab Text
nb_NO: Tekst Registreringsfane

en: Register Text
nb_NO: Registreringstekst

en: Register Title
nb_NO: Registreringstittel

en: Registration Page
nb_NO: Registreringsside

en: Registration Page Background Image
nb_NO: Bakgrunnsbilde Registreringsside

en: Registration Page Image
nb_NO: Bilde Registreringsside

en: Registration Page Video Image
nb_NO: Registreringsside Videobilde

en: Registration is closed for this webinar.
nb_NO: Registrering er stengt for dette webinaret.

en: Registrations
nb_NO: Registreringer

en: Remind Yourself Of The Event
nb_NO: Minn deg selv på når eventet er

en: Reminder
nb_NO: Påminnelse

en: Reminder Webinar Starting
nb_NO: Påminnelse Webinaret Starter

en: Reminder day before Webinar
nb_NO: Påminnelse en dag før Webinaret

en: Reminder day before Webinar
nb_NO: Påminnelse dagen før Webinaret

en: Reminder one hour before Webinar
nb_NO: Påminnelse en time før Webinaret starter

en: Reminder one hour before Webinar
nb_NO: Påminnelse en time før Webinaret starter

en: Reminder when Webinar starts
nb_NO: Påminnelse om når Webinaret starter

en: Replay Page
nb_NO: Opptaksside

en: Replay Page Background Image
nb_NO: Opptaksside Bakgrunnsbilde

en: Reset Default Template
nb_NO: Tilbakestill Standard Mal

en: Roles & Permissions
nb_NO: Roller & Tillatelser

en: SUHOSIN Installed
nb_NO: SUHOSIN installert

en: See you later!
nb_NO: Ser deg senere!

en: See you then!
nb_NO: Vi ses da!

en: Select a day to watch.
nb_NO: Velg en dag for å se.

en: Select a time to watch.
nb_NO: Velg en tid for å se.

en: Select webinar to view attendees for active webinars
nb_NO: Velg webinar for å se deltakere på aktive webinarer

en: Select webinar to view questions for active webinars
nb_NO: Velg webinar for å vise spørsmål for aktive webinarer

en: Send Preview
nb_NO: Send Forhåndsvisning

en: Send Webinar Replay Link
nb_NO: Send Webinar Opptakslink

en: Sender email
nb_NO: Avsender

en: Sender name
nb_NO: Avsenders navn

en: Separate each by commas
nb_NO: Skill med komma

en: Server Environment
nb_NO: Servermiljø

en: Server Info
nb_NO: Serverinfo

en: Server Locale
nb_NO: Server Lokalt

en: Server Time
nb_NO: Server Tid

en: Server Timezone
nb_NO: Server Tidsone

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Show Content Section
nb_NO: Vis Innholdsfelt

en: Show Description Box
nb_NO: Vis Beskrivelsesfelt

en: Show Description Section
nb_NO: Vis Beskrivelsesfelt

en: Show Host Box
nb_NO: Vis Vertsfelt

en: Show Incentive Box
nb_NO: Hvis Insentivfelt

en: Show Question box
nb_NO: Vis Spørsmålsfelt

en: Show countdown timer
nb_NO: Vis nedtellingstid

en: Site URL
nb_NO: Side Link

en: Social Sharing
nb_NO: Deling Sosiale Medier

en: Something is wrong with your Add Questions form. Please re-check all fields are filled correctly
nb_NO: Noe er galt med ditt spørsmålskjema. Vennligst sjekk at alle felt er fyllt inn riktig

en: Start a Hangout
nb_NO: Start en Hangout

en: Subject
nb_NO: Emne

en: System Status
nb_NO: Systemstatus

en: Tab Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge Fane

en: Tab Text color
nb_NO: Tekstfarge Fane

en: Tagline color
nb_NO: Undertittel farge

en: Text color
nb_NO: Tekstfarge

en: Thank You Page
nb_NO: Takk Side

en: Thank you Page Image
nb_NO: Takk Side Bilde

en: Thank you for your registration for the webinar. Below you will find the details of the webinar.
nb_NO: Takk for at du registrerte deg for webinaret. Nedenfor vil du finne detaljene om webinaret.

en: Thankyou Page Background Image
nb_NO: Takk Side Bakgrunnsbilde

en: The Webinar Event Information...
nb_NO: Informasjon om Webinaret

en: The webinar you signed up for starts in one hour. Below you will find the link to attend the webinar.
nb_NO: Webinaret du registrerte deg for starter om en time. Nedenfor finner du en link for å delta på webinaret.

en: Theme
nb_NO: Tema

en: This is a reminder for your upcoming webinar tomorrow. Below you will find the details of the webinar.
nb_NO: Dette er en påminnelse for ditt kommende webinar imorgen. Nedenfor finner du detaljene for webinaret.

en: Ticket
nb_NO: Billett

en: Time
nb_NO: Tid

en: Time:
nb_NO: Tid:

en: Title Background color
nb_NO: Tittel Bakgrunnsfarge

en: Title Color
nb_NO: Tittelfarge

en: Title Text Color
nb_NO: Tittel Tekstfarge

en: Title Text color
nb_NO: Tittel Tekstfarge

en: Title color
nb_NO: Tittelfarge

en: Title text
nb_NO: Titteltekst

en: Type your question here..
nb_NO: Skriv inn ditt spørsmål her..

en: Unfortunately, this webinar is closed.
nb_NO: Beklager, men dette webinaret er avsluttet.

en: Upload
nb_NO: Last opp

en: Upload Image
nb_NO: Last opp Bilde

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Video autoplay
nb_NO: Video autoavspill

en: Video or Image URL
nb_NO: Video eller Bilde Link

en: View Webinar
nb_NO: Vis Webinar

en: View Webinar Replay
nb_NO: Vis opptak av webinaret

en: Views
nb_NO: Visninger

en: WP Cron status
nb_NO: WP Cronstatus

en: WP Debug mode
nb_NO: WP Feilsøkmodus

en: WP Multisite
nb_NO: WP Multiside

en: WP Version
nb_NO: WP Versjon

en: WP WebinarSystem Attendees
nb_NO: WP WebinarSystem Deltakere

en: WP WebinarSystem Options
nb_NO: WP WebinarSystem Alternativer

en: WP WebinarSystem Questions
nb_NO: WP WebinarSystem Spørsmål

en: We are going live now
nb_NO: Vi går direkte nå

en: We are live in one hour!
nb_NO: Vi går på om en time!

en: We are starting the webinar!
nb_NO: Nå starter vi webinaret!

en: Webinar Replay Link
nb_NO: Link til opptak av Webinaret

en: Webinar Settings
nb_NO: Webinar Innstillinger

en: Webinar System Version
nb_NO: Webinar Systemversjon

en: Webinar Type
nb_NO: Type Webinar

en: Webinar name:
nb_NO: Webinarets navn

en: Webinar replay
nb_NO: Webinar opptak

en: Webinar starts at
nb_NO: Webinaret starter

en: Webinar type
nb_NO: Type Webinar

en: Webinar will be presented by:
nb_NO: Webinaret vil bli presentert av:

en: Webinars
nb_NO: Webinar

en: WordPress Environment
nb_NO: Wordpressmiljø

en: Yeah! You Are Registered For The Webinar!
nb_NO: Jaaa! Du Er Registrert For Webinaret!

en: Yes, download Pro!
nb_NO: Ja, last ned Pro!

en: You are registered for the webinar!
nb_NO: Du er registrert for webinaret!

en: You're already registered for %s
nb_NO: Du er allerede registrert for %s

en: You've successfully registered for %s
nb_NO: Du har registrert deg for %s

en: Your Email
nb_NO: Din e-post

en: Your Email Address
nb_NO: Din e-postadresse

en: Your Name
nb_NO: Ditt Navn

en: Your Webinar Ticket
nb_NO: Din billett til Webinaret

en: Your Webinar URL
nb_NO: Din Webinar Link

en: Your email
nb_NO: Din e-post

en: Your email address
nb_NO: Din e-postadresse

en: Your name
nb_NO: Ditt navn

en: at
nb_NO: ved

en: by
nb_NO: av

en: just signed up for your webinar
nb_NO: har nettopp registrert seg for ditt webinar

en: on
nb_NO: på

en: to go to our homepage.
nb_NO: for å gå til vår hjemmeside.

en: will begin in
nb_NO: vil starter om

en: will begin shortly
nb_NO: vil starte snart

en: will start
nb_NO: vil starte
