WP WebinarSystem Pro - en to pl_PL translation catalogue (256 entries)

en: "From" Email Address
pl_PL: Adres e-mail nadawcy

en: "From" Name
pl_PL: Imię i nazwisko nadawcy

en: Active Plugins (
pl_PL: Aktywne wtyczki (

en: Add New Webinar
pl_PL: Nowy webinar

en: Add To Your Calendar
pl_PL: Dodaj do kalendarza

en: Add a Webinar to send a preview email.
pl_PL: Dodaj webinar  przed wysłaniem testowego e-maila.

en: Admin Email Address
pl_PL: Adres e-mail administratora

en: Admin email
pl_PL: E-mail administratora

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Ask Question!
pl_PL: Zadaj pytanie

en: Ask your question!
pl_PL: Zadaj pytanie!

en: Attendee Lists
pl_PL: Lista uczestników

en: Author URL
pl_PL: Adres URL strony autora

en: Available Shortcodes:
pl_PL: Dostępne shortcody:

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Background image
pl_PL: Obrazek tła

en: Base color
pl_PL: Kolor podstawowy

en: Body Background color
pl_PL: Kolor tła treści

en: Body Text color
pl_PL: Kolor tekstu treści

en: Border color
pl_PL: Kolor obramowania

en: Border color-1
pl_PL: Kolor obramowania-1

en: Border color-2
pl_PL: Kolor obramowania-2

en: Button Background color
pl_PL: Kolor tła przycisku

en: Button Border color
pl_PL: Kolor obramowania przycisku

en: Button Text color
pl_PL: Kolor tekstu przycisku

en: Button color
pl_PL: Kolor przycisku

en: CTA Button Text
pl_PL: Tekst przycisku CTA

en: Calendar
pl_PL: Kalendarz

en: Certificate
pl_PL: Certyfikat

en: Certificate Id
pl_PL: Identyfikator certyfikatu

en: Click here
pl_PL: Kliknij tutaj

en: Content
pl_PL: Treść

en: Content type
pl_PL: Rodzaj treści

en: Copied!
pl_PL: Skopiowano!

en: Copy for Support
pl_PL: Kopia dla działu wsparcia

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
pl_PL: Nie można określić wersji PHP, ponieważ phpversion() nie istnieje.

en: Countdown Page
pl_PL: Odliczanie

en: Countdown Page Background Image
pl_PL: Obrazek w tle strony odliczania czasu do webinaru

en: Create Webinars
pl_PL: Tworzenie webinarów

en: Date
pl_PL: Dnia

en: Date/Time Color
pl_PL: Kolor daty/czasu

en: Date:
pl_PL: Data:

en: Default Timezone
pl_PL: Domyślna strefa czasowa

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description Text color
pl_PL: Kolor treści sekcji Opis

en: Description Title Background color
pl_PL: Kolor tła sekcji Opis

en: Description Title Text color
pl_PL: Kolor tytułu sekcji Opis

en: Description background color
pl_PL: Kolor tła opisu

en: Description border color
pl_PL: Kolor obramowania opisu

en: Description color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Description text color
pl_PL: Kolor tekstu opisu

en: Disable registration
pl_PL: Wyłączona rejestracja

en: Duplicate
pl_PL: Kopiuj

en: Duplicate this Webinar
pl_PL: Kopiuj ten webinar

en: Edit Webinar
pl_PL: Edytuj webinar

en: Email Body Background color
pl_PL: Kolor tła treści

en: Email Body Text color
pl_PL: Kolor tekstu treści

en: Email Footer Text
pl_PL: Tekst stopki

en: Email Head
pl_PL: Temat wiadomości

en: Email Sender Options
pl_PL: Opcje powiadomień e-mail

en: Email Template
pl_PL: Szablon e-mail

en: Email options
pl_PL: Opcje e-mail

en: Emails
pl_PL: E-maile

en: Enable this reminder?
pl_PL: Włączyć to przypomnienie?

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Font color
pl_PL: Kolor czcionki

en: Footer Text
pl_PL: Tekst w stopce wiadomości

en: Form & Tab Layout
pl_PL: Formularz & zakładki

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General Options
pl_PL: Ogólne

en: Get System Report
pl_PL: Pobierz raport systemowy

en: Go to Webinar
pl_PL: Zobacz webinar

en: Google Calendar
pl_PL: Kalendarz Google

en: Header Background color
pl_PL: Kolor tła nagłówka

en: Header Image
pl_PL: Obrazek nagłówka

en: Header Text color
pl_PL: Kolor treści nagłówka

en: Here is the webinar URL...
pl_PL: Oto link do webinaru...

en: Hi
pl_PL: Witaj

en: Home URL
pl_PL: Adres URL strony startowej

en: Host | Hosts
pl_PL[0]: Prezenter
pl_PL[1]: Prezenterzy
pl_PL[2]: Prezenterzy

en: Host & Description Box
pl_PL: Prezenterzy & Opis

en: Host Names
pl_PL: Prezenterzy

en: Host Text color
pl_PL: Kolor tekstu sekcji Prezenterzy

en: Host Title Background color
pl_PL: Kolor tła sekcji Prezenterzy

en: Host Title Text color
pl_PL: Kolor tytułu sekcji Prezenterzy

en: Howdy
pl_PL: Witaj

en: Image
pl_PL: Obrazek

en: Image URL (Eg: https://example.com/images/the_image.jpg)
pl_PL: Adres URL obrazku (np: https://example.com/images/the_image.jpg)

en: Incentive Box
pl_PL: Bonusy

en: Incentive Title
pl_PL: Tytuł bonusów

en: Incentive box content
pl_PL: Treść bonusów

en: Information
pl_PL: Informacje

en: Issue date
pl_PL: Data wydania

en: Just a second, we are starting the broadcast. This page will refresh automatically...
pl_PL: Chwileczkę, zaraz zaczynamy transmisję. Ta strona odświeży się automatycznie ...

en: Language
pl_PL: Język

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Link above Text Color
pl_PL: Link powyżej tekstu

en: Link below Text Color
pl_PL: Link poniżej tekstu

en: Live Page
pl_PL: Na żywo

en: Login Button Text
pl_PL: Tekst przycisku logowania

en: Login Tab
pl_PL: Zakładka logowania

en: Login Tab Text
pl_PL: Tekst logowania

en: Login Text
pl_PL: Tekst logowania

en: Login Title
pl_PL: Tytuł logowania

en: Make sure to join the webinar via this link:
pl_PL: Pamietaj aby dołączyć do webinaru za pośrednictwem tego linku:

en: Manage Subscribers
pl_PL: Zarządzanie uczestnikami

en: Max Upload Size
pl_PL: Maksymalny rozmiar pliku

en: My Questions
pl_PL: Moje pytania

en: MySQL Version
pl_PL: Wersja MySQL

en: N/A
pl_PL: N/D

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: New Registration
pl_PL: Nowa rejestracja

en: New Registration Options
pl_PL: Rejestracja nowego użytkownika

en: New Webinar
pl_PL: Nowy webinar

en: New webinar
pl_PL: Nowy webinar

en: No Attendees :(
pl_PL: Nie ma uczestników :(

en: No script kiddies please!
pl_PL: Bez anonimowych skryptów

en: Of course we will handle your data safely.
pl_PL: Oczywiście Twoje dane są bezpieczne.

en: Once a minute
pl_PL: Raz na minutę

en: Only use this generated link for test purposes
pl_PL: Używaj wygenerowanego linku tylko do celów testowych

en: Organizer's Name
pl_PL: Nazwa organizatora

en: PHP Post Max Size
pl_PL: Maksymalny rozmiar PHP Post

en: PHP Time Limit
pl_PL: Limit czasu PHP

en: PHP Version
pl_PL: Wersja PHP

en: Page Background color
pl_PL: Kolor tła strony

en: Page Background image
pl_PL: Obrazek w tle strony

en: Paste Vimeo video ID here (Eg: 129673042)
pl_PL: Wklej ID wideo Vimeo (np: 129673042)

en: Paste Vimeo video ID here (Eg: 129673042))
pl_PL: Wklej ID wideo Vimeo (np: 129673042)

en: Paste Youtube URL here (Eg: https://www.youtube.com/watch?v=3TkgTEfx9XM OR http://youtu.be/CqlB2SiG-ac)
pl_PL: Wklej link do wideo z Youtube (np: https://www.youtube.com/watch?v=3TkgTEfx9XM)

en: Paste Youtube URL here (Eg: https://www.youtube.com/watch?v=3TkgTEfx9XM)
pl_PL: Wklej link do wideo z Youtube (np: https://www.youtube.com/watch?v=3TkgTEfx9XM)

en: Please add webinars to listup.
pl_PL: Proszę dodać webinar do listy.

en: Please come back at this time. Thank you for your patience
pl_PL: Proszę wrócić w tym czasie. Dziękujemy za Twoją cierpliwość

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
pl_PL: Proszę skopiować i wkleić te informacje kontaktując się z działem wsparcia:

en: Please enter your email.
pl_PL: Proszę wprowadzić adres e-mail

en: Please wait..
pl_PL: Proszę czekać...

en: Plugin Environment
pl_PL: Środowisko wtyczki

en: Preview Page
pl_PL: Podgląd strony

en: Question
pl_PL: Pytanie

en: Question Box
pl_PL: Pytania

en: Questions
pl_PL: Pytania

en: Regards
pl_PL: Pozdrowienia

en: Register Tab
pl_PL: Rejestracja

en: Register Tab Text
pl_PL: Tekst rejestracji

en: Register Text
pl_PL: Tekst rejestracji

en: Register Title
pl_PL: Tytuł rejestracji

en: Registration Page
pl_PL: Rejestracja

en: Registration Page Background Image
pl_PL: Obrazek w tle strony rejestracji

en: Registration Page Image
pl_PL: Obrazek na stronie rejestracji

en: Registration Page Video Image
pl_PL: Wideo na stronie rejestracji

en: Registrations
pl_PL: Rejestracje

en: Remind Yourself Of The Event
pl_PL: Przypomnienia o webinarze są włączone

en: Reminder
pl_PL: Przypomnienie

en: Reminder Webinar Starting
pl_PL: Przypomnienie o rozpoczęciu

en: Reminder day before Webinar
pl_PL: Przypomnienie na dzień przed

en: Reminder day before Webinar
pl_PL: Przypomnienie na dzień przed startem webinaru

en: Reminder one hour before Webinar
pl_PL: Przypomnienie na godzinę przed

en: Reminder one hour before Webinar
pl_PL: Przypomnienie na godzinę przed startem webinaru

en: Reminder when Webinar starts
pl_PL: Przypomnienie o rozpoczęciu webinaru

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Replay Page
pl_PL: Nagranie

en: Replay Page Background Image
pl_PL: Obrazek w tle strony z nagraniem

en: Reset Default Template
pl_PL: Przywróć szablon domyślny

en: Roles & Permissions
pl_PL: Role & uprawnienia

en: SUHOSIN Installed
pl_PL: SUHOSIN Zainstalowany

en: See you later!
pl_PL: Do zobaczenia później.

en: See you then!
pl_PL: Do zobaczenia!

en: Select a day to watch.
pl_PL: Proszę wybrać dzień.

en: Select a time to watch.
pl_PL: Proszę wybrać godzinę.

en: Select webinar to view attendees for active webinars
pl_PL: Wybierz webinar, aby wyświetlić listę uczestników aktywnych webinarów

en: Select webinar to view questions for active webinars
pl_PL: Wybierz webinar aby zobaczyć pytania dla aktywnych webinarów

en: Send Preview
pl_PL: Wiadomość testowa

en: Send Webinar Replay Link
pl_PL: Wyślij link do nagrania z webinaru.

en: Sender email
pl_PL: Nadawca e-mail

en: Sender name
pl_PL: Nadawca

en: Separate each by commas
pl_PL: Rozdziel przecinkami

en: Server Environment
pl_PL: Środowisko serwera

en: Server Info
pl_PL: Serwer

en: Server Locale
pl_PL: Serwer lokalny

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Show Description Box
pl_PL: Pokaż sekcję Opis

en: Show Host Box
pl_PL: Pokaż pole Host

en: Show Incentive Box
pl_PL: Pokaż bonusy

en: Show Question box
pl_PL: Pokaż sekcję Pytania

en: Show countdown timer
pl_PL: Pokaż timer

en: Site URL
pl_PL: Adres URL strony

en: Social Sharing
pl_PL: Udostępnianie w serwisie społecznościowym

en: Something is wrong with your Add Questions form. Please re-check all fields are filled correctly
pl_PL: Coś jest nie tak z formularzem zadawania pytań. Proszę ponownie sprawdzić czy wszystkie pola są wypełnione poprawnie.

en: Subject
pl_PL: Temat

en: System Status
pl_PL: Status systemu

en: Tab Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Tab Text color
pl_PL: Kolor zakładki

en: Tagline color
pl_PL: Kolor tagline

en: Text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Thank You Page
pl_PL: Podziękowanie

en: Thank you Page Image
pl_PL: Obrazek na stronie z podziękowaniem

en: Thank you for your registration for the webinar. Below you will find the details of the webinar.
pl_PL: Dziękujemy za rejestrację na webinar. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

en: Thankyou Page Background Image
pl_PL: Obrazek w tle strony z podziękowaniem

en: The Webinar Event Information...
pl_PL: Informacje o webinarze

en: The webinar you signed up for starts in one hour. Below you will find the link to attend the webinar.
pl_PL: Webinar zaczyna się za 1 godzinę. Poniżej znajdziesz link do udziału w webinarze.

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: This is a reminder for your upcoming webinar tomorrow. Below you will find the details of the webinar.
pl_PL: To jest przypomnienie o jutrzejszym webinarze. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

en: This is to certify that
pl_PL: Niniejszym potwierdzam, że

en: Ticket
pl_PL: Zgłoszenie

en: Time
pl_PL: Godzina

en: Time:
pl_PL: Czas:

en: Title Color
pl_PL: Kolor tytułu

en: Title Text color
pl_PL: Kolor tytułu

en: Title color
pl_PL: Kolor tytułu

en: Title text
pl_PL: Tekst tytułowy

en: Type your question here..
pl_PL: Tutaj wprowadź swoje pytanie...

en: Unfortunately, this webinar is closed.
pl_PL: Niestety ten webinar zakończył się.

en: Upload
pl_PL: Dodaj

en: Upload Image
pl_PL: Dodaj obrazek

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Video autoplay
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie wideo

en: Video or Image URL
pl_PL: Adres URL obrazka lub wideo

en: View Webinar
pl_PL: Zobacz webinar

en: View Webinar Replay
pl_PL: Zobacz nagranie z webinaru.

en: Views
pl_PL: Wyświetlenia

en: WP Debug mode
pl_PL: WP tryb debugowania

en: WP Version
pl_PL: Wersja WP

en: WP WebinarSystem Attendees
pl_PL: WP WebinarSystem Uczestnicy

en: WP WebinarSystem Options
pl_PL: Ustawienia WP WebinarSystem

en: WP WebinarSystem Questions
pl_PL: WP WebinarSystem Pytania

en: We are going live now
pl_PL: Jesteśmy teraz na żywo

en: We are live in one hour!
pl_PL: Będziemy na żywo za godzinę!

en: We are starting the webinar!
pl_PL: Za chwilę rozpocznie się webinar!

en: Webinar Replay Link
pl_PL: Link do nagrania z webinaru.

en: Webinar Settings
pl_PL: Ustawienia webinaru

en: Webinar System Version
pl_PL: Wersja systemu Webinar

en: Webinar name:
pl_PL: Nazwa webinaru:

en: Webinar replay
pl_PL: Nagranie z webinaru.

en: Webinar starts at
pl_PL: Start webinaru

en: Webinar type
pl_PL: Typ webinaru

en: Webinar will be presented by:
pl_PL: Webinar będzie prowadzony przez:

en: Webinars
pl_PL: Webinary

en: WordPress Environment
pl_PL: Środowisko WordPress

en: Yeah! You Are Registered For The Webinar!
pl_PL: Tak! Jesteś zarejestrowany na webinar!

en: You are registered for the webinar!
pl_PL: Zarejestrowałeś się na webinar!

en: Your Email
pl_PL: Twój e-mail

en: Your Email Address
pl_PL: Twój adres e-mail

en: Your Name
pl_PL: Twoje imię

en: Your Webinar Ticket
pl_PL: Twój bilet na webinar

en: Your Webinar URL
pl_PL: Adres URL webinaru

en: Your email
pl_PL: Twój email

en: Your email address
pl_PL: Twój adres e-mail

en: Your name
pl_PL: Twoje imię

en: at
pl_PL: w

en: by
pl_PL: przez

en: just signed up for your webinar
pl_PL: właśnie zarejestrowałeś się na webinar

en: of Participation
pl_PL: uczestnictwa

en: on
pl_PL: dnia

en: to go to our homepage.
pl_PL: aby przejść na stronę główną.

en: will begin in
pl_PL: zacznie się za

en: will begin shortly
pl_PL: rozpocznie się wkrótce

en: will start
pl_PL: rozpocznie się
